Jesteś w: Strona główna » Pogodna Jesień

Oferta

fb

Pogodna Jesień

Szybki kontakt

Masz pytania?

Zbigniewwycieczka do Petersburgaskype:Logos_biuro
Joannawycieczka do Wilnaskype:logos.recepcja
Celinawycieczka do Grodnaskype:logos.sprzedaz

Lokalizacja GPS

N: 53° 50' 41" E: 22° 59' 46"

Zaufali nam

Agamax jaworzno Aga Tour AKANT Atlant Bird service Błońscy Rzemiosło Myszków Czardasz Tour Eureka Glob Logos Tour LOTTO Mazur Tourist Podróżnczek PTTK Rzeszów PTTK Zielona Góra Relaks s.c. SGGW Hotel Sobieski SODEXO Augustów Sun Tours TarBonus Voyager Wiking ZPUH LP ZWIK

Wymarzone wczasy dla seniora

 

Organizatorzy wczasów dla seniorów dbają zawsze o odpowiednie połączenie atrakcji turystycznych, kulinarnych i wypoczynku. Turystyka przyciąga zainteresowanych zwiedzaniem, kuchnia miłośników zbilansowanej diety, a wypoczynek wskazany jest wszystkim.

 

Wczasy dla Seniora - Starszy CzłowiekPogodna Jesień


Pod nazwą Pogodna Jesień kryje się oferta wczasów dla seniorów, organizowanych przez biuro podroży Logos z Augustowa. W pakiecie można wykupić wiele atrakcji, łącznie z wycieczkami po okolicy. Mogą to być podróże Szlakiem Tatarskim, przejazd koleją wąskotorową, albo nawet wypady turystyczne ma Litwę lub Białoruś.
Oferta wczasów dla seniorów na Podlasiu to doskonałe połączenie ciekawych miejsc, w których zawsze znajdzie się coś interesującego do zobaczenia, z możliwościami czynnego wypoczynku. Nawet zostając na tydzień w samym Augustowie można mieć pewność, że każdego dnia trafi się na coś niezwykłego.

 

Atrakcje Augustowa


Wczasy dla seniora w Augustowie, to okazja do zwiedzenia miasta, które ma niezwykle ciekawą historię. Swoja nazwę zawdzięcza królowi Zygmuntowi II Augustowi, który w 1557 roku nadał mu prawa miejskie. Legenda głosi, że sentyment króla do tego miasta wiązał się z tym, że to właśnie tam po raz pierwszy spotkał się osobiście z Barbarą Radziwiłłówną.


Do najciekawszych zabytków Augustowa należą:

  • Stara Poczta z 1829 roku,
  • Oficerski Yacht Club,
  • kamienica przy Rynku Zygmunta Augusta,
  • Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa,
  • Kaplica Grobowa Truszkowskich
  • Willa Jana Zasztowta w stylu modernistycznym.

Warto je zobaczyć, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, gdy do Augustowa nie przybywa aż tak wielu turystów.

 

Dodatkowe atrakcje


Wczasy dla Seniora na SuwalszczyźnieW cenie wczasów dla seniora, oprócz noclegów i wycieczek, mamy również do dyspozycji możliwość wybrania się na którąś z wycieczek tematycznych. Jedną z najciekawszych jest ta, która droga prowadzi Szlakiem Tatarskim. Można na nim poznać kulturę Tatarów polskich, zwiedzić miejsca z nimi związane i podziwiać wyjątkową architekturę, która udało im się stworzyć. 


Inna ciekawa opcja wycieczkowa, to Baśniowa Suwalszczyzna, podczas której można poznać najciekawsze miejsca w okolicy Augustowa, który staje się wówczas bazą wypadową dla wyjazdów. W programie może znaleźć się również rejs gondolą lub katamaranem. Wszystkie te atrakcje – i wiele innych – znaleźć można w pakietach wczasów dla seniora proponowanych przez biuro podróży Logos.

 

 

Wypoczynek i rekreacje


W przypadku wczasów dla seniora ważny jest również wypoczynek. Do dyspozycji seniorów oddane zostają luksusowe pokoje w ośrodku wypoczynkowym Logos w Augustowie. Na miejscu znajduje się również Centrum Sportu i Rekreacji, w skład którego wchodzą m.in.: basen, sauna i jacuzzi. To również idealne miejsca do wypoczynku po dniu pełnym atrakcji poza obiektem hotelowym.
Ważnym elementem jest również miejscowa kuchnia, która słynie z regionalnych potraw, które są jednak przyrządzane zgodnie z zalecaniami dietetyków. To doskonały przykład na to, że zdrowe jedzenie może być smacznie i utrzymane w duchu miejscowej tradycji. To również dowód na to, że wczasy dla seniorów mogą być atrakcyjnym przeżyciem, również pod względem kulinarnym.

 

button-restauracjaaugustow-hotel.pl