Jesteś w: Strona główna » Wycieczki » Rosja, Białoruś, Ukraina

Oferta

fb

Wycieczki / Rosja, Białoruś, Ukraina

Wycieczki do Petersburga i Wilna

Wycieczka do Wilna i Wycieczki do Petersburga - wycieczki do Petersburga

Nasze Biuro Turystyczne LOGOS specjalizuje się w organizacji niezwykłych wycieczek wiodących na Wschód – na Rosję, Białoruś, Litwę oraz na Ukrainę.
To wyjątkowa propozycja dla każdego, kto chce poznać bliżej te kraje wraz z ich zabytkami, przyrodą, kulturą i tradycjami. Razem z nami mogą przeżyć Państwo niezwykła przygodę i z pewnością uczestnictwo w nich będzie dla Państwa niezapomnianą okazją do tego, aby spędzić udany czas podczas urlopu. Zapraszamy na wycieczki do Wilna i Petersburga.

Piękno carskiej Rosji


Chcących zobaczyć piękno carskiej Rosji sprzed lat zapraszamy na wycieczki do Petersburga. To malownicze miasto o bogatej historii, które położone jest na 40 wyspach. Podczas wyjazdy mogą Państwo zobaczyć jego najciekawsze zabytki i muzea, w tym:

Wyjazdy organizujemy głównie w okresie „białych nocy”, gdy zmierzch przechodzi bezpośrednio w świt.
Wycieczki na Litwę i Białoruś.

Wycieczki na Litwę i Białoruś


Oferujemy również wycieczki do Wilna – stolicy Litwy i dawnego Wielkiego Księstwa Litewskiego, które zachwyca swoimi malowniczymi widokami i wieloma polskimi akcentami. Tych, którzy chcą poznać bliżej Białoruś, na pewno zainteresuje wycieczka do Grodna położonego malowniczo nad Niemnem. Również nasze wyprawy wiodą do takich miast jak Ryga, Kowno, Tallin czy Helsinki. Dzięki temu, że są to wycieczki objazdowe zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, mogą Państwo zobaczyć to, co najpiękniejsze w krajach wschodniej Europy.

Niezwykle atrakcyjna oferta


Przygotowaliśmy wycieczki dla wymagających podróżników – wybierając naszą ofertę turystyczną, nie muszą obawiać się Państwo o bezpieczeństwo wyjazdu oraz o jego program. Jesteśmy biurem z wieloletnim doświadczeniem, które zapewnia klientom pełną obsługę. W cenie każdej z wycieczek zawarte są już transport luksusowym autokarem, wyżywienie zgodne z programem, opieka pilota, opłaty za usługi przewodnika, a także ubezpieczenia. Pomagamy również w uzyskaniu wizy, dlatego też podróżowanie z nami jest najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą robić to komfortowo.

Każda z dostępnych obecnie wycieczek jest dokładnie zaprezentowana na naszej stronie internetowej, dlatego też mogą Państwo wybrać dla siebie tę odpowiednią i sprawdzić jej termin, cenę, program i dostępne świadczenia. W razie dodatkowych pytań dotyczących wyjazdów jesteśmy również do Państwa dyspozycji i odpowiemy wyczerpująco.

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszej oferty i odwiedzenia z nami najpiękniejszych zakątków w Rosji, Białorusi oraz na Litwie i Ukrainie!


Zapraszamy także na:Zapisz

Białoruś 6 dni

Ciekawa podróż przez Białoruś. Lida, Mir, Nowogród, Grodno.
Cena:do uzgodnienia
Termin:do uzgodnienia

Nowość! Grodno 1 dzień

Grodno BEZ WIZ !!!
Cena:200,-/osoba
Termin:02.05.2019

Nowość! Grodno-Kanał Augustowski 2 dni

Wycieczka do Grodna BEZ WIZ !
Cena:do uzgodnienia
Termin:do uzgodnienia

Szybki kontakt

Masz pytania?

Zbigniewwycieczka do Petersburgaskype:Logos_biuro
Joannawycieczka do Wilnaskype:logos.recepcja
Celinawycieczka do Grodnaskype:logos.sprzedaz

Lokalizacja GPS

N: 53° 50' 41" E: 22° 59' 46"

Zaufali nam

Agamax jaworzno Aga Tour AKANT Atlant Bird service Błońscy Rzemiosło Myszków Czardasz Tour Eureka Glob Logos Tour LOTTO Mazur Tourist Podróżnczek PTTK Rzeszów PTTK Zielona Góra Relaks s.c. SGGW Hotel Sobieski SODEXO Augustów Sun Tours TarBonus Voyager Wiking ZPUH LP ZWIK

Zorganizowane wycieczki tematyczne na wschód od polskich granic to pomysł na nietuzinkową podróż, która może dać nam o wiele więcej, niż czas spędzony w hotelowym basenie na południu Europy. Litwa, Łotwa i Rosja leżą tuż za naszymi granicami, a o ich zabytkach wiemy niewiele. Warto to zmienić.

 

Wycieczka do Wilna


Wilno WycieczkaTematyczne wycieczki na Litwę mogą być powrotem do wspomnień młodości, kiedy czytało się wiersze Mickiewicza i Miłosza. Bez względu na to czy robiło się to z przyjemnością czy ze szkolnego przymusu, warto zobaczyć miasto, które było swego czasu jednym z najważniejszych symboli polskości. Wycieczka do Wilna to okazja zobaczenia miejsc, o których Mickiewicz pisał w "Dziadach". To również możliwość podziwiania piękna dzisiejszej litewskiej stolicy, która ma do zaoferowania znacznie więcej, niż tylko pamiątki po znanych Polakach.
Jednym z najważniejszych punktów każdej wycieczki do Wilna jest zapewne Ostra Brama i słynny obraz Matki Boskiej, który stał się jednym z symboli Wilna. Jednak warto też zwiedzić renesansowy pałac Wielkich Książąt Litewskich, bazylikę archikatedralną, Muzeum Narodowe i Muzeum Bursztynu.

 

Wycieczka do Grodna


Białoruskie Grodno to również jedno z miast związanych z Mickiewiczem. Ale wycieczka do Grodna to o wiele więcej. Przede wszystkim warto zobaczyć samo miasto, położone nad pięknie rozlewającym się Niemnem. Historia Grodna osadzona jest głęboko w średniowieczu, w czasach wojen z zakonem krzyżackim, jako jedno z miast granicznych wielokrotnie było oblegane. Czasy te pamięta Stary Zamek, którego fundamenty pochodzą z XII wieku, a obecna bryła zawdzięcza swój wygląd renowacjom na przełomie XIV i XV wieku. Wtedy to po raz ostatni musiał oprzeć się wojskom krzyżackim.
Podczas wycieczki do Grodna warto zobaczyć również Nowy Zamek z XVIII wieku, kościół pobernardyński Znalezienia Krzyża Świętego, cerkiew Świętych Borysa i Gleba, XVIII-wieczną dzielnicę Horodnica a także dom Elizy Orzeszkowej.

Grodno - Wycieczka

Wycieczka do Petersburga


Petersburg, jako dawna stolica rosyjskich carów, jest niezwykle ciekawym miejscem dla każdego turysty. Wycieczki do Petersburga są okazją do zapoznania się z fascynującą historią i architekturą tego miasta. Już samo piękno Ermitażu wystarczy, żeby warto było to miasto odwiedzić.
Dobra wycieczka do Petersburga musi trafić również do Pałacu Zimowego, soboru św. Izaaka i  Carskiego Sioła. Dopiero odwiedzając wszystkie te miejsca, można być pewnym, że na poważnie zwiedziło się Petersburg.

Petersburg - Wycieczka

Kresy i Wschód


Zorganizowane wycieczki na Wschód to doskonały pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Odkrywanie nieco już zapomnianych Kresów i piękna architektury rosyjskiego Wschodu może być inspirujące i skłonić do kolejnych tematycznych wycieczek w tym kierunku.
Wilno, Grodno i Petersburg to jedynie przykłady miast, do których można wybrać się z biurem turystycznym Logos. W ofercie znajdują się również wycieczki na Ukrainę i do innych zakątków Białorusi, Litwy i Rosji. Wąska specjalizacja sprawia, że biuro ma o wiele lepiej przygotowaną tematykę wycieczek, bardziej rozbudowane programy i najlepszych przewodników.

 

button-restauracjaaugustow-hotel.pl